Blog

5 rzeczy, które powinieneś mieć na imprezie

Od czego zaczyna się weekend? Zazwyczaj od spotkania ze znajomymi, wyjścia na miasto i dobrej zabawy. W końcu mamy czas na to, by imprezować, rozmawiać i poznawać nowych ludzi. Zazwyczaj wyjście z domu, nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi wyzwaniami, ale za pomocą kilku małych szczegółów, możesz wynieść swoje wieczory na nowy poziom. Tak więc nie ma co zwlekać. Lecimy!

Kumpla

Nie jest przypadkowe to, że od tego zaczynamy. Szanujemy wszystkich strzelców, którzy są w stanie wejść do klubu w pojedynkę i wyjść we dwójkę. Ale nie ma, co na siłę podwyższać sobie poprzeczki. Większość z nas bawi się ze znajomymi. A to o czym należy pamiętać to to, że lepiej wziąć kumpla, który ma dobrą gadkę, niż mocną głowę. Chociaż w tym przypadku można mieszać… Wierzcie nam lub nie, ale może to mieć efekty naprawdę wybuchowe. A nic tak nie poprawia humoru, jak dobry skrzydłowy, który podkręci jakimś dobry tekstem, gdy Ty się na chwilę zamyślisz.

Dodatkowa warstwa odzieży

Wiemy, że jakbyś chciał czytać bloga modowego, to pewnie by Cię tu nie było. Ale jeżeli chcesz się wyróżnić i stwierdziłeś, że koszulka z napisem “Dzik” to nie najlepszy kierunek – dodatkowy element garderoby będzie strzałem w dziesiątkę. Koszula i jeansy to pewien utarty starter. Ale jeszcze lepiej to wygląda z fajną kurtkę albo gdy odważysz się założyć marynarkę. Tylko nie ze studniówki i dobrze dopasowaną 😉

Czekolada Harem Power

Czasem jest tak, że kilka głębszych + prezerwatywa = moment zwątpienia w swoje siły witalne. A przecież akurat w “tym” momencie fajnie jest jak wszystko działa. Na szczęście można to ulepszyć i to jeszcze za pomocą czekolady. Nie wiem, czy kojarzysz takich tajemniczych zawodników, którzy zmieniają świat na lepsze i nazywają się amerykańscy naukowcy. No to wyobraź sobie, że wpadli na bardzo fajny pomysł. Postanowili stworzyć czekoladę, która sprawia, że poziom Twojego podniecenia rośnie. A Twój przyjaciel działa bardzo dobrze i uwaga, to wszystko jest bezpieczne, zdrowe oraz certyfikowane. Wierz nam lub nie, ale koleżanka mówiła, że to sama słodycz!

Prysznic za sobą

Wiemy, że to nie jest tak, że specjalnie się nie myjemy. Ale wiemy też, że nic tak nie torpeduje pewności siebie, jak poczucie, że coś jest nie tak. Dlatego po drodze z siłowni na imprezę wskocz na chwilę do domu. Okej, możesz zapomnieć prawa jazdy, kluczy, albo pieniędzy, ale nie zapomnij o prysznicu!

Logistyka

Może na co dzień nie zwracamy na to uwagi, szczególnie, jak mamy obowiązki i pracę na głowie. Ale nie jest fajnie wracać z imprezy do miejsca, w którym jest po prostu bałagan. Więc, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, to zadbaj o to, by w mieszkaniu był porządek. Bo jak wiesz, że po tym, jak otworzysz drzwi dziewczyna może uciec – jest słabo. Ale najgorzej, jak ona sama mieszka z rodzicami. Wtedy nawet jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia i świetne poczucie humoru – zawaliłeś logistykę i dzisiaj śpisz sam.

Scroll to top