Blog

Prezent na dzień chłopaka – 6 pomysłów

Dzień chłopaka, to dość zabawne święto. Dlaczego? Bo czasem sami Panowie o nim nie pamiętają. Na szczęście istnieją dziewczyny, kobiety, żony, które dbają o to, by w dzień chłopaka faceci dostali jakiś mały prezent. A co w sytuacji, gdy Ty nie masz pomysłu na prezent na dzień chłopaka? Nie martw się – śpieszymy z pomocą!

PS Im dalej tym lepiej 😉

  1. Skarpetki

Ktoś kiedyś powiedział, że Twój facet to “taki przystojniak” i była to albo jego ciocia, albo jego babcia. Wierz nam, nie chcesz się kojarzyć z babcią, więc ten punkt o skarpetkach potraktuj, jako przestrogę. Nie rób tego, lepiej te pieniądze można wydać i przy okazji nie kojarzyć się z babcią 😉

  1. Książka

Jeżeli nie będzie to coś tak oczywistego, jak biografia Steve’a Jobs’a i trafisz w jego zainteresowania, to jak najbardziej polecamy tak zrobić. Memy w Internecie mówią, że inteligencja jest seksowna, więc dlaczego, by nie dodać trochę merytorycznej pikanterii!

  1. Perfumy

Zazwyczaj facet musi wiedzieć, co chce, kiedy chce i dlaczego. Ale z perfumami często tak to nie działa. Może być tak, że podobają mu się dwa zapachy, lub co gorsza – przed wyjściem z domu funduje sobie mgłe z jakiegoś dezodorantu w sprayu i żyje w tej błogiej nieświadomości. No nie oszukujmy się, zazwyczaj Paco Rabanne to to nie jest. Dlatego, skorzystaj z tego, że masz lepszy zmysł powonienia i wybierz dla niego zapach, który Ci się podoba i co ważne, będzie z nim przez cały dzień, przy okazji nie sprawiając zawrotów głowy 😉

  1. T-shirt z kozackim nadrukiem

Nie zawsze i nie wszędzie chodzi się w koszuli. Zresztą dziś, to raczej nie zawsze i nie wszędzie chodzi się w t-shircie. Dlatego właśnie dobre koszulki na krótki rękaw z ciekawymi nadrukami lub po prostu śmiesznymi, są dobre na prezent na dzień chłopaka. W końcu poza telefonem, są dwie rzeczy, które nosi się codziennie – jeansy i t-shirt. Dlatego, jeżeli nie wiesz, co masz kupić, to znajdź sklep i dobry t-shirt.

 

  1. Czekolada – Harem Power

Albo zrób coś wyjątkowego… Prezenty wymienione powyżej są fajne, ale mają też inną wspólną cechę – są przewidywalne. Zresztą, jakby nie patrzeć, najlepsze święta to te spędzane razem. Także, może zamiast obdarowywać się przedmiotami, które Twój facet raczej posiada, pomyśl o romantycznym wieczorze we dwoje. W jakiejś fajnej knajpie albo pijąc wino w plenerze. No taki dzień chłopaka, to mógłby być codziennie. A do tego, gdy będziecie wracać do domu, możesz wręczyć swojemu partnerowi – Harem Power. Czekoladę, która sprawi, że nawet jeżeli trochę przeholował z winem, to to, co ma działać, działać będzie. A jeżeli jeszcze specjalnie to zapakujesz i nie powiesz mu dokładnie, jakie jest działanie. Druga część wieczoru może być dla obojga ekscytującym doświadczeniem. Także, no co możemy powiedzieć – piszemy się na takim pomysł!

PS I nie martw się – Harem Power jest w pełni naturalne, sprawdzone, przebadane i certyfikowane. To afrodyzjak, więc Twój partner, będzie po prostu lepszy tam, gdzie tego chcesz.

  1. Przejazd Lambo

No i w zasadzie, na poprzednim punkcie moglibyśmy zakończyć ten wpis, ale jest jeszcze jedna rzecz, którą my dodalibyśmy do prezentu. Nie oszukujmy się, który facet nie przejechałby się Lambo na torze? Każdy, by chciał! Dlatego, jeżeli pozwala Ci na to budżet – przejażdżka Lambo to zawsze dobry prezent.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy i Wasz dzień chłopaka będzie super, a Ty zrobisz swojemu facetowi unikalny prezent. Przejmij inicjatywę i wyjdź poza “książki oraz perfumy”. Gwarantujemy, że żadna inna dziewczyna wcześniej, go tak nie zaskoczyła!

Scroll to top